AKTUALNOŚCI

ZESPÓŁ

Zespół powstał w 2003 r. i w pierwszym roku działalności poświęcił się niemal całkowicie tworzeniu materiału. Koncertować zaczął w 2004 roku bardzo szybko zyskując uznanie i popularność w warszawskim podziemiu rockowo-metalowym.

img01

Maksymilian Malinowski

bas

img01

Radosław Modro

gitara

img01

Maciej Ornoch

wokal

img01

Witold Danecki

gitara

img01

Maciej Duszak

perkusja

KONCERTY


- 25.11 // Łódź // Iron Horse (IMMORTAL DREAMS)
- 2.12 // Wrocław // Alive (APAMAU, THE BAD SLEEP WELL)
- 3.12 // Sieradz // Prorock
- 10.12 // Warszawa // Proxima (JELONEK)

- 04.11 // Częstochowa //TFP (NOCNY KOCHANEK)
- 05.11 // Opole // Zebra (NOCNY KOCHANEK)
- 19.11 // Łowicz // Pracownia
- 20.11 // Lublin // Graffiti (AFTERLOAD, WHITEROSE)
- 14.10 // Jarocin // Spichlerz (KABANOS)
- 15.10 // Łódź // Scenografia (KABANOS)
- 16.10 // Siedlce // Pięć Sztuk (KABANOS)
- 09.10 // Kielce // Woor (KABANOS) - 30.09 // Warszawa (Kolejowa 8) // Rock Stage by Club Rock (CRIMSON ROCKETS, DIVE)
- 11.06 // Rockowe granie w Lubsku // Lubsko // Przystań nad zalewem Karaś
- 22.04 // Kraków // Pub Grodzka 42
- 23.04 // Katowice // Pub Korba
- 11.03 // Rzeszów // Vinyl (BROWN, AUDIOTIES)
- 12.03 // Stalowa Wola // DVD Club (BROWN, HOT SQUASH)
- 04.03 // WARSZAWA // VooDoo Club (BROWN, PORTLAND RUM RIOT, ROOSTER)
- 05.03 // Żyrardów // CK (BROWN, SWEAR THE EMPRESS)

- 09.05 // Warszawa // Proxima
- 30.05 // Warszawa // Ursynalia (Unearth, Hatebreed, Napalm Death, Guano Apes, The Qemists)
- 21.06 // Wrocław // Finał Eliminacji do Przystanku Woodstock
- 01.08 // Kostrzyn nad Ordą // Przystanek Woodstock Festival
- 11.09 // Warszawa // Hydrozagadka // One Way Fest (My Autumn, M.O.R.O.N., Day Before Death, The Black Hearts)
- 17.10 // WARSZAWA// VooDoo club (TESTOR, SPONTANE)
- 23.10 // WROCŁAW // Od Zmierzchu do Świtu (A.P.A.M.A.U., HYPE)
- 24.10 // CZĘSTOCHOWA // Teatr From Poland (HATRIX)
- 13.11 // BIELSKO - BIAŁA // Rude Boy (LOSTBONE, SEVEN ON SEVEN)
- 14.11 // DĄBROWA GÓRNICZA // Rock Out (LOSTBONE, SEVEN ON SEVEN)
- 05.12 // WARSZAWA // Progresja Music Zone ("Klasz Ov The Sejtans XI"- Leash Eye & Przyjaciele, Hellectricity, Steel Habit)
- 11.12 // GDAŃSK // Wydział Remontowy (TRIBUTE TO SYSTEM OF A DOWN by VENFLON)
- 12.12 // ELBLĄG // Pub Sąsiedzi (ASTERIA)

15.03 // Poznań // Pod Minogą (Frontside, Chainsaw, Virgin Snatch)
16.03 // Skierniewice // Piwnica
26.09 // Żyrardów // Festiwal Żyrock // Antidotum Music Club (Lostbone + zespoły konkursowe)
27.09 // Gdańsk // Wydział Remontowy (Lostbone, ENHET, Loco)
28.09 // Żuromin // Żuromińskie Centrum Kultury (Lostbone, Another Source of Light)
17.10 // Lubartów // Klub Balik (Brown, The Crows)
18.10 // Kraśnik // Pub Piaskowa (Brown, The Crows)
19.10 // Lublin // Pub u Szewca (Brown, The Crows)
8.11 // Warszawa // Voodoo Club (Brown, The Crows)
9.11 // Radom // Klub Alibi (Brown, The Crows)
29.11 // Bytom // Klub Gotyk (Kolbyskray)
30.11 // Bielsko- Biała // Rude Boy (Kolbyskray)

14.09 Aleksandrów Łódzki SUMMER DYING LOUD FESTIVAL + Illusion, My Riot, Leash Eye, Hellectricity
05.10. Kraków, klub Bakałarz
10.10. Warszawa, klub Remont
11.10. Ciechanów + Lostbone, MDK
12.10. Gdańsk + Lostbone, Wydział Remontowy
13.10. Tuchola + Lostbone, klub Underground
24.11. Warszawa III URODZINY AKADEMII ROCKA - Hydrozagadka + Primetime, Kontrabanda
12.07 Bielsko - Biała, Rudeboy + Victim Of Liberty, Snaft, Radio Video
13.07 Skrzyszów - Festiwal Retro Alternatywy
21.06 - Łomża, MDK
01.06 - Ursynalia, Kampus SGGW, Warszawa + 3 Doors Down, HIM
30.04 - Żuromin, MDK, urodziny zespołu Ikarion
27.04 - Gdańsk, Mechanik + Empire
20.04 - Warszawa, Progresja PÓŁFINAŁ ELIMINACJI DO WOODSTOCK (+Hurt oraz zespoły konkursowe)
12.04 - Częstochowa, Galeria Teatr From Poland (+ Carura, Victim Of Liberty)
08.04 - Warszawa, Proxima + Luxtorpeda (Konkurs Kapel Ursynalia 2013)
15.03 - Warszawa, Radio Luxembourg (+Qube, Ugly10, Less Than Animals)
03.02 - Lublin, Graffiti, +Qube, Animations
13.01 - Szydłowiec (WOŚP)
19.01 - Nowy Puznów k. Garwolina - Zimowy Zlot Motocyklowy Chicken Party


13.12 - Warszawa - Ursus, Dom Kultury Arsus, KONCERT CHARYTATYWNY
01.12 - WARSZAWA, Progresja + Leash Eye, Scream Maker, Talibian Monkey Soldiers
13.10 - WARSZAWA, Radio Luxembourg, "Pępkowe Akademii Rocka" + At The Lake, Zła Obsesja i inni
21.07 - BIELSKO-BIAŁA, Rudeboy
20.07 - KRAKÓW, Kazamty
13.07 - BYDGOSZCZ, Estrada + Empire
14.07 - GRUDZIĄDZ, Underworld Xes + Empire
29.06 - KATOWICE, Kultowa + Skowyt
30.06 - RADOM, Katakumby + Skowyt, Twist Off
15.06 - WARSZAWA, Klub 55 (ul. Żurawia 32/34)
01.06 - ŁÓDŹ, Iron Horse + Oedipus (USA)
29.05 - Lublin, Graffiti + Oedipus (USA)
18.03 - Warszawa, Proxima


19.12 - Warszawa, Tabu + Qube, Animations
18.12 - Lublin, Route 18 + Qube, Animations
18.10 - Warszawa, InDecks
06.10 - Pub Dujer, Mińsk Mazowiecki
18.09 - Studio SP Radio
11.08 - Warszawa, Fonobar
24.06 - Kraków, Miasto Gadających Głów + Dealer
17.06 - Łódź, Luka
06.05 - Radom, Resoursa + Twist Off
05.04 - Warszawa, Fonobar


19.11 - Ostrołęka, Vertigo
18.11 - Warszawa, Radio Luxembourg, Premiera LP + Skowyt
10.10 - Park Bródnowski + Kumka Olik, Łąki Łan
06.09 - Ursus, Muszla koncertowa
21.08 - Grudziądz, Underworld + Metaliator
20.08 - Bydgoszcz, Estrada + Metaliator
30.07 - Warszawa - Punkt
05.07 - koncert w studiu Antyradia
24.06 - Legionowo, Piekarnia + Pampeluna
23.06 - Warszawa, No Mercy + Pampeluna, Muerte
29.05 - Przasnysz, MDK
10.05 - Warszawa, Remont


02.12 - Warszawa, Remont + Normalsi
02.07 - Warszawa, Woodstock Night
27.06 - Warszawa, Mały Dziedziniec UW Proletaryat
29.05 - Ursynalia, kampus główny SGGW
24.04 - Warszawa, Metal Cave
19.04 - Progresja, + Merkabah, At The Soundown
05.04 - Remont, + Ametria, Noko
18.03 - Proxima, półfinał Antyfest
06.03 - Radio Luxembourg + Skowyt, Radical
27.02 - Warszawa, No Mercy
28.01 - Warszawa, Proxima, Unplugged
16.01 - Pub Dujer, Mińsk Mazowiecki


12.12 - No Mercy + Leash Eye, Mind Asylum
30.11 - Warszawa - Punkt, Maximum Rock & Roll
12.12 - Warszawa, No Mercy, ul.Bema 65 + Leash Eye, po koncercie impreza rockowa do rana!
16.11 - Warszawa, Remont, ul.Waryńskiego 12 +TOTENTANZ, Inscript
19.10 - Warszawa, No Mercy, ul.Bema 65, +Quatrro i Muerte
07.09 - Lublin, Hades
06.09 - Lubartów, Rock Alert Festiwal
31.08 - Proszówki, Rock Autostrada
29.08 - Sulejówek, Pub Jungle, ul.Kombatantów
10.08 - Warszawa, Jadłodajnia Filozoficzna, ul.Dobra 33/35
17.07 - Warszawa, klub Radio Luxembourg ul.Górczewska 67
29.06 - Hunterfest, Plaża Miejska w Szczytnie
14.06 - Sulejówek, Pub Jungle
05.06 - koncert w studiu Radia Dla Ciebie
15.05 - APSurdalia, Juwenalia APS, Park Zachodni, godz. 17:30, + Cool Kids of Death, Oddział Zamknięty, Pogodno,
17.05 - Pola Mokotowskie - mała scena Impezy głównej Juwenaliów Warszawskich, godz.21:15 + Ametria, Root, Skowyt
12.04 - warszawa, SEATTLE NIGHT, Pretekst (ul.Kolejowa 8/10) + Requiem, Muerte
26.03 - Warszawa, Pretekst (ul. Kolejowa 8/10), przed Lipali
12.03 - Warszawa, godz.19, Klub Radio Luxembourg (ul. Górczewska 67) + Joy Division, BH, KONCERT CHARYTATYWNY
17.02 Warszawa, Radio Luxembourg (ul.Górczewska 67)
13.01 - Warszawa, koncert przed budynkiem Domu Kultury Praga Południe
13.01 - Ciechanów, koncert na placu przed Krytą Pływalnią
12.01 - Zielonka k/Warszawy, Greenpub


7.12 - Warszawa, klub Pretekst
23.11 - Warszawa, Radio Luxemburg
26.10 - Warszawa, Depozyt44
17.10 - Warszawa, Proxima, koncert unplugged
29.10 - Warszawa, Punkt
7.09 - Lubartów, Amfiteatr Miejski
18.08 - Warszawa, Radio Luxemburg
11.08 - Wołomin, Taaaka Ryba
23.06 - Warszawa, Radio Luxemburg
08.06 - Warszawa, DCPK
25.05 - Warszawa, Radio Luxemburg
17.04 - Warszawa, Proxima
10.02 - Mińśk Maz., MDK
08.01 - Warszawa, WOŚP


18.12 - Warszawa, DCPK
16.11 - Warszawa, Grunge Alive
13.11 - Otwock, Smok
29.10 - Łomża, MDK
26.10 - Warszawa, No Mercy
12.09 - Warszawa, Park
02.09 - Warszawa, klub Arsus
07.07 - Wołomin, MDK
14.06 - Warszawa, Metal Cave
12.06 - Warszawa, Liceum im. Powstańców Warszawy
28.05 - Warszawa, DCPK
12.05 - Warszawa, Remont
24.04 - Zielonka, MDK
17.04 - Legionowo, MDK
02.03 - Warszawa, Metal Cave
15.02 - Warszawa, Liceum im.Prusa
29.01 - Warszawa - Garage Bar


18.12 - Warszawa, DCPK
16.11 - Warszawa, Remont
29.10 - Zielonka, Taaka Ryba
27.08 - Wołomin, MDK
14.08 - Warszawa, Metal Cave
25.07 - Warszawa, B 65
16.05 - Warszawa, Remont
18.04 - Mińsk Mazowiecki, MDK


15.12 - Warszawa, Jadłodajnia Filozoficzna
11.12 - Warszawa, Proxima
29.11 - Węgrów, MDK
12.11 - Warszawa, Park Skaryszewski

SKLEP


ZAMÓW NAJNOWSZĄ PŁYTĘ "SZTUKA UPADKU"


(PREMIERA 2.10.2015)


Przejdź do sklepu

DOWNLOAD

KONTAKT

GRZEGORZ RUTKO


+48 534 181 238

management@venflon.pl

Facebook Youtube Soundcloud